Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik

Nauczyciele

Białek Dorota
nauczyciel matematyki

Bielecka Justyna
wychowawca w internacie

Braun Halina
nauczyciel j. polskiego

Chapiński Mariusz
nauczyciel przedmiotów logistycznych

Cieśla-Jadach Agnieszka
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Cieślak Justyna
nauczyciel chemii i fizyki

Citow Monika
nauczyciel biologii

Cybulska Maria
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Domagała Joanna
nauczyciel przedmiotów logistycznych

Dymitroca Adam
nauczyciel wychowania fizycznego

Dymitroca Weronika
nauczyciel wychowania fizycznego

Gabriel Anna
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Gabriel Piotr
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Gapys Barbara
nauczyciel fryzjerstwa

Haftarczyk Piotr
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Hałas Tomasz
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Hałas Beata
wychowawca w internacie

Hanasz Magdalena
nauczyciel j. angielskiego

Heba Gracjan
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Jadach Beata
nauczyciel historii, bibliotekarz

Jadach Zdzisław
nauczyciel mechanizacji rolnictwa

Jasiński Sławomir
nauczyciel historii, WOS, geografii

Jaworski Paweł
nauczyciel przedmiotów mundurowych

Jędral Ryszard
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Józefowicz Mieczysław
nauczyciel geografii

Kadłubowska Beata
nauczyciel j. polskiego

Kędziora Jan
nauczyciel przedmiotow mundurowych

Kobak Łukasz
nauczyciel mechanizacji rolnictwa

Kołodziej Zuzanna
nauczyciel przedmiotów psychologicznych

Kościelna Beata
nauczyciel matematyki

Kowalczyk Angelika
pedagog szkolny

Kozdrowska-Rabenda Małgorzata
nauczyciel historii i WOS

Krawiec Ewa
wychowawca w internacie

Krzymowski Krzysztof
wychowawca w internacie

Krzysztofińska Wioletta
wychowawca w internacie

Kuśnierczyk Jakub
kierownik szkolenia zawodowego

Kuźlik Bogusław
nauczyciel j.francuskiego

Kuźniar Katarzyna
nauczyciel j. angielskiego

Listwan Mirosław
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Łącz Józef
nauczyciel

Łukasik Marek
nauczyciel biologii

Łukasik Joanna
nauczyciel wychowania fizycznego

Łyczek Piotr
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Najmrodzka Grażyna
nauczyciel j. polskiego

Olejnik Olga
nauczyciel matematyki

Ostaszewska Barbara
nauczyciel j. polskiego

Ostrowska-Drozdek Marzena
nauczyciel fryzjerstwa

Pełc Anna
nauczyciel biologii

Podziemska Katarzyna
nauczyciel j. niemieckiego i WOS

Przybylska Renata
nauczyciel geografii

Ranecki Daniel
wychowawca w internacie

Rusinek Aleksandra
nauczycil dietetyki

Sudoł Wojciech
nauczyciel architektury krajobrazu

Szczepanik Monika
wychowawca w internacie

Urbański Dariusz
nauczyciel przedmiotów zawodowych

Wasilewska Mariola
nauczyciel ekonomii

Wądrzyk Robert
nauczyciel religii

Wieczorek Bożena
kierownik internatu

Wieczorek Sebastian
wychowawca w internacie, nauczyciel wychowania fizycznego

Wojnicka Irma
nauczyciel j. niemieckiego

Wójcik Katarzyna
nauczyciel

Ziembikiewicz Damian
nauczyciel religii

Żebrak Marta
nauczyciel matematyki oraz informatyki

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem