W celu złożenia podania o przyjęcie do szkoły należy przejść na stronę dolnoslaskie.edu.com.pl i zarejestrować się w sekcji Nabór do szkół.
Następnie należy wydrukować wygenerowane podanie, które powinno zostać złożone w sekretariacie naszej szkoły.
W razie problemów w wydrukiem podania, można poprosić o pomoc pracowników szkoły.

W szczególnych przypadkach można złożyć podanie wg wzoru w załącznikach: podanie.pdf lub podanie.docx. 

Jeżeli wybierzesz zawód, dla którego szkoła nie organizuje praktycznej nauki zawodu, musisz również dostarczyć umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego pracownika młodocianego. Oznaczenia i nazwy kwalifikacji dla najpopularniejszych zawodów znajdziesz w załączonym wykazie zawodów i kwalifikacji.

Jeżeli aplikujesz do technikum lub szkoły branżowej - po złożeniu dokumentów otrzymasz skierowanie na specjalistyczne badania lekarskie dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych, którzy w trakcie praktycznej nauki zawodu mogą być narażeni na działanie czynników szkodliwych lub niebezpiecznych dla zdrowia. Badanie takie może wykonać tylko lekarz medycyny pracy

W trakcie nauki zawodu u pracodawcy, będziesz musiał (pod koniec semestru lub roku szkonego) dostarczyć wychowawcy klasy ocenę zachowania i zajęć praktycznych pracownika młodocianego, wystawioną przez Twojego pracodawcę.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania możesz kierować je bezpośrednio do szefa komisji rekrutacyjnej na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem