Projekt RPO 2019/2020         BIP logo bip m

SKP   |  Blog  |  e-Learning  |  Office  |  e-Dziennik | YouTube | Facebook

Rekrutacja do ZSET

Jak zostać uczniem ZSET w Rakowicach Wielkich w 5 prostych krokach:

1. Wejdź na stronę https://dolnoslaskie.edu.com.pl/ 

2. Znajdź ZSET w Rakowicach Wielkich. 

3. Wybierz szkołę  i kierunek.

4. Wypełnij według instrukcji 

5. Wydrukuj wniosek i złóż w sekretariacie ZSET.

Terminy w postępowaniu rekrutacyjnym: 

1) od 15 maja do 19 czerwca 2023r. – złożenie wniosku wraz z dokumentami,
2) od 23 czerwca 2023 r. do 10 lipca 2023 r. - złożenie zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty i  świadectwa ukończenia szkoły. W tym terminie można również składać nowe wnioski dotyczące zmiany kierunku nauczania lub typu szkoły.

18 lipca 2023 r. zostaną podane do publicznej wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.


Od 15 maja do 21 lipca 2023 r. kandydatom do technikum lub szkoły branżowej I stopnia będą wydawane skierowania na badania lekarskie z zakresu medycyny pracy oraz, dla wybranych zawodów, na badanie sanitarne.


Kandydaci zakwalifikowani, w okresie od 19 lipca 2023 r. do 28 lipca 2023 r. potwierdzają wolę uczęszczania do wybranej szkoły poprzez złożenie oryginałów: świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty - jeżeli nie zrobili tego wcześniej.

Kandydaci do technikum lub szkoły branżowej składają również zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu.

Listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych będą ogłoszone

 

31 lipca 2023 r

do godziny 12:00  

 Chcesz zamieszkać w internacie?  

W zakładce Dla ucznia/internat/podstawowe informacje znajdziesz podanie przyjęcie do internatu. Wypełnij je i przynieś do ZSET (sekretariat szkoły lub internat). Skan wypełnionego podania możesz też przesłać mailowo, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

TERMIN – od 15 maja 2023r do 19 sierpnia 2023r 

Wyszukaj

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem